O Firmie

Hurtownia pasmanteryjna dodatków krawieckich AGAWA w Krakowie, powstała w 1990 roku w formie spółki cywilnej. 

W roku 2000 przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy w Krakowie pod numerem 0000163456, Kapitał zakładowy 886000zł. numer NIP PL-679-25-92-662, regon 357091397.

Adres firmy:

30-733 KRAKÓW ul.
Obrońców Modlina 5A

Założycielami i właścicielami firmy jest rodzina Włodarskich.

Hurtownia posiada szeroką gamę dodatków krawieckich i artykułów pasmanteryjnych. Współpracujemy w zakresie zaopatrzenia z wieloma producentami krajowymi i zagranicznymi a także z importerami. 

Część towarów importujemy bezpośrednio głównie z Węgier, Niemiec i Czech, jesteśmy przedstawicielem firmy COATS. Także jesteśmy przedstawicielami wielu producentów polskich np. Ariadna, Camela, Lentex. 

Odbiorcami naszych towarów są między innymi: producenci odzieży, zakłady meblarskie, drukarnie, kaletnicy oraz sklepy pasmanteryjne.

Hurtownie pasmanteryjną prowadzimy systemem stacjonarnym i poprzez sprzedaż internetową. Powierzchnia magazynowa zajmuje 3000 m2. 

Atutem firmy jest dobra znajomość sprzedawanego towaru oraz potrzeb naszych klientów. Zawsze służymy pomocą w wybraniu właściwego towaru oraz doborze odpowiedniego koloru.

Najważniejszą sprawą o jaką zabiega nasza pasmanteryjna hurtownia, to klient i jego potrzeby.  Zamówienia przesłane faxem lub e-mail realizujemy w sprzedaży bezpośredniej i w sprzedaży wysyłkowej

veri kurtarma
dostarczane za pośrednictwem kuriera. 

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, oświadczamy, że podane przy rejestracji Państwa dane osobowe wykorzystane będą tylko na potrzeby naszej firmy w celu realizacji zamówienia oraz ewidencji księgowej.

Zapewniamy przechowywanie danych w sposób zapewniający im całkowite bezpieczeństwo. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, a także do odwiedzenia hurtowni pasmanteryjnej w naszym lokalu.

Włodarscy

Most Popular Replica Watches Sites?www.replica-watch.us.com

Agawa | ul. Obrońców Modlina 5a, 30-773 Kraków, woj. małopolskie | email: agawa@agawa.net.pl | tel: 12 656 71 42

strona główna | promocje | regulamin | twój koszyk | kontakt |

Agawa 2007 Wszytskie Prawa Zastrzeżone Designed by EXPRO